Firmamız, 14.12.1995 yılında, Serhan İnşaat, Ahşap Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Unvanı ile kurulmuş olup, mobilya üretimi ve satışı konusunda, 700 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Genelde; modüler mobilya tasarım ve üretimi, mutfak dolapları, laminat- kaplamalı- Amerikan panel kapı, mobilya dolaplar, toplu konut, hastane, otel ve okul mobilyaları, kompakt laminat ıslak hacim bölmeleri( cubicle system) konusunda, kendi çapında büyük projelerin uygulama ve montajına imza atmış olan firmamız, şart koşulan kaliteli ürünlerin üretilmesi ve ülkemizin her yerine zamanında teslim konusunda titiz bir çalışma temposu gerçekleştirmiştir.

 

Yurt genelinde konut(yazlık-kışlık),hastane, okul, kamu binaları, özel sektör yapı projeleri ve otellere modüler mobilya konusunda hizmet vermektedir. Ayrıca mevcut makine parkında, mobilya sektöründe faaliyet gösteren üretici firmalara ara ürün (vakum PVC kapak, laminat kapak, parça kenar bantlama) işlemlerini fason olarak yapmaktadır. Üretimin her aşamasında, hammadde ve/veya yarı mamul malzemelerin projeye uygun olarak kesilip, ebatlanarak üretim ön hazırlığının tamamlanmasını takiben, siparişi veren kurumun ihtiyaç ve isteklerine uygun olarak son haline getirilmesine kadar geçen üretim sürecinde, hassas ve itinalı bir şekilde kontrolü yapılmakta olup, müşteri memnuniyeti esas alınarak çalışılmaktadır.


Firmamız 2006 yılında, mobilya sektöründe önemli bir yere sahip olan Mubaş Mutfak Mobilya Sanayi firmasıyla, firma evliliği gerçekleştirerek, gücüne güç katmış,2011 yılında da ALBERNO markasını tescil ettirerek, daha profesyonel ve daha güçlü bir kadro ile üretimine devam etmektedir.